Nejnovější recenze ze sekce Herní kupony

Ověřený zákazník YourGames.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v YourGames.cz

• Bohogdk chyběli kody
Valve Steam Dárková Karta 50 €

Valve Steam Dárková Karta 50 €

Ověřený zákazník YourGames.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. dubna 2024

(naposledy upraveno 25. dubna 2024)

Zakoupeno v YourGames.cz

I některé karty chyběli kódy. U jiné byli neplatné

Ověřený zákazník FakaHeda Ověřený zákazník

Zakoupeno v FakaHeda

• spolehlivost
  • komunikace

Nakupuji zde steam gift card často, je to rychlé přehledné, kódy nemusím opisovat ale rovnou mi obchod poskytuje kopírování kódu, který vložím. Cena je nejnižší, proto sem zde velmi spokojený.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: 21. dubna 2024

• velký výběr žánrů
  • instalace
  • žádné nezjištěny

Game Pass ultimate je nabitá hernímy žánry pro každý věk. Testováno na věku 6,11,32,26,54let a všichni sme si to užily.
Grafika moc pěkná, možnost demo her pro vyzkoušení před zakoupením plné verze hry, to je pro mě velké +.
Instalace a obsluha byla rychlá a jednoduchá.
Díky dětem sme otestovaly snad všechny LEGO hry, které byly v nabídce, takže za nás asi TOPVšem určitě doporučuji aspoň vyzkoušet. Určitě si Game Pass Ultimate zamilujete jako my. V předplatném nejspíš budeme pokračovat

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

Přidáno: 20. dubna 2024

• stovky her ke stažení
  • AAA tituly
  • Integrace MS Windows
  • nepřívětivé prostředí
  • Velké objemy na stažení

Skvělá služba, umožnující vyzkoušet hromadu her za zlomek ceny. Líbí se mi možnost si zahrát AAA tituly. Jediné co podtrhává této službě nohy je launcher/store který je oproti ostatním platformám lehce nepřehledný. Funguje jak na xbox launcheru tak na MS storu, ale doporučoval bych využívat spíše xboxlauncher, na který stejně v mnoha případech MS Store odkazuje. zároveň slouží jako sleva na hry, což hodnotím kladně.

• Rýchlosť spúšťania
  • množstvo hier
  • Je potrebný stabilný internet
  • Občas problém z kompatibilitou ovládania

Game pass používa každý nadčenec do hier. Je to jednoduché riešenie ako hrať najnovšie hry aj na starom železe. Veľké množstvo hier po ruke bez zbytočného čakania a sťahovania veľkého množstva dať hneď po ruke. Či uz máš starý počítač alebo mac tak Game pass ti umožní hrať aj na týchto strojoch. Jedine čo potrebuješ je stabilný internet.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• instalace velmi jednoducha
  • grafika pecka

testovani bavilo celou nasi rodinu, deti byli nadsene, grafika je velmi vydarila, obsluha a instalace velmi jednoducha, co ocenuji je jedonduchy pristup, prihlaseni, vyber her je super, je bohaty kazdy najde to co ho bavi, zadna negativa jsme nenasli,

Ověřený zákazník FakaHeda Ověřený zákazník

• Více než 500 her zdarma, kdy nabídka stále roste
  • Online hraní
  • Cloudové hraní
  • Cena na běžném trhu

Game pass ultimate umožňuje zcela odlišné využití Xboxu. Největší klad je možnost cloudového hraní, kdy můžete ve své oblíbené hře pokračovat kdekoliv i přes mobilní data. V současné době, je v nabídce kolem 500 her, kdy se tyto každý měsíc doplňují. Pokud máte členství aktivní, je možné různé hry z Microsoft Storu koupit s různě velkou slevou.

Zakoupeno v Testuj.to

• Pravidelny prisun novych titulu, okamzity pristup k siroke selekci her, hry s aktivni hracskou komunitou.
  • Clovek si nemuze hry namixovat, ale to je docela zanedbatelny zapor. Selekce je siroka. Pro nekoho pravidelna mesicni platba.

Xbox Game Pass Ultimate, vam (zvlaste ve verzi ultimate), za mesicni poplatek otevira k dispozici sirokou selekci hernich titulu. Vyhodou je, ze hry jsou pravidelne doplnovany o nove tituly a byvaji tzv. live - tedy maji aktivni servery a hracskou komunitu. Souperi, u multiplayerovych titulu, jsou tedy vzdy k dispozici.
Nevyhodou muze byt, ze si clovek nemuze tituly libovolne namixovat (ke omezen na poskytnutou nabidku, ktera ale rozhodne neni chuda). Nekomu nemusi vyhovovat zavazek ve forme pravidelne mesicni platby (tedy tzv. pausal). Ale u mobilu uz to dnes temer nikoho neprekvapi.
Keste klad, ktery me napadl je moznost vyuziti passu na vice hernich platformach, vcetne xbox a pc.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Snadná instalace
  • Mnoho herních titulů
  • Žádné

Předplatné Xbox Game Pass Ultimate doporučuji všem, kteří si chtějí zahrát mnoho kvalitních herních titulů. Instalace je snadná a prostředí je přehledné. Všechny hry, které jsem vyzkoušela, jely na mém PC plynule a měly krásnou grafiku. Moc jsem si oblíbila hru Palworld, kterou jsem hrála i se svými přáteli.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

Zakoupeno v Testuj.to

• Novinky ihned k dispozici v rámci předplatného
  • Široký výběr her
  • Použitelnost jak na PC tak Xbox
  • Žádný

Game pass je super věc ať hrajete na PC nebo Xboxu. Na obou platformách je výběr her veliký a rozhodně si každý najde to své. Mě osobně potěšilo přidávání ni nových her v den vydání. Dále pokud máte slabší PC je zde možnost cloud gamingu se slušnou latenci v rámci balíčku ultimate což je rozhodně plus.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Snadné stahování her
  • Žádný

Skvělá rychlost stažení her. Velký nabídka her k dispozici. Prostě nahrajete kód a hned můžete hrát. Rozhodně se vyplatí koupit i delší předplatné.
Vhodné pro celou rodinu, hlavně děti se do toho ihned pustily a hrály.
Kupte a uvidíte

Ověřený zákazník Testuj.to Ondřej

Zakoupeno v Testuj.to

• možnost hrát spustu her bez nutnosti nákupu
  • pokud mě hra nebaví, jdu hrát jinou
  • jsou zde i herní novinky
  • dá se tím ušetřit spostu peněz
  • některé známé tituly chybí

Gamepass umožňuje vyzkoušet si spustu her aniž bych si je musel kupovat. Mám rád simulátory, takže zde naleznu například Flight Simulator, Train Sim World 4 a nebo třeba nejnovější Farming simulátor. Dlouho jsem chtěl také vyzkoušet Goat Simulator, který gamepass zahrnuje také. Každý si zde najde to své a hodně úšetří. Gamepass je skvělou volbou pro každého hráče, a obzvláště pro ty, kteří rádi zkoušejí nové tituly.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukáš

• Velká knihovna her
  • Možnost hrát hry v nabídce bez omezení
  • Nutnost používat další launcher kvůli některým hrám

Xbox Game Pass Ultimate je skvělá příležitost pro hráče k objevování a zkoušení nových her, ale i pro ne-hráče jako úvod do světa her. V nabídce jsou stovky titulů všech možných žánrů, takže si tu svou hru najde opravdu každý. Příjemně mě překvapil i fakt, že mi Game Pass aktivoval prémiovou verzi hry, kterou už jsem hrál předtím v základní verzi. Zároveň jsem byl rád, že si můžu vyzkoušet hry ze svého seznamu přání, ještě před jejich případnou koupí. Game Pass rozhodně můžu doporučit všem herním nadšencům.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• množství her
  • EA sport hry
  • stále něco nového
  • cena by mohla být nižší :-)

Výborná volba pro vášnivé hráče, nebo rodiny. Neustálá zásoba nových her od plošinek, přes sportovní až po RPG a jiné bojovky, včetně těch od EA sport. Vřele doporučuji všem, kteří mají rádi změnu a kvalitní výběr her. Instalace her snadná přes internet. Zrušení předplatného možné kdykoliv, stejně jako obnovení.

Ověřený zákazník Testuj.to Lukas

• Jednoduchost stažen ía instalace
  • Kvalita grafiky
  • Propojení účtů
  • Forza je pecka
  • Čekání než se hra stáhne :)

Jsem fanoušek Xboxu už od malička. Každý má rád něco a tohle mi naprosto vyhovuje. S Game Pass Ultimate máte všechno pěkně pod jednou střechou, není nutné hry dokupovat a jednoduše si je stáhnete a hrajete. Nejlepší je to hrát ve více lidech, třeba sporty, atd. Výborná je taky Forza! Doporučuji vyzkoušet.

Ověřený zákazník Testuj.to Natálie

• Velká knihovna her
  • Možnost hrát exkluzivity v den vydání
  • Bez čekání
  • Nic špatného na tom nevidím

Vysoce kvalitní hry které můžete hrát sami nebo s kamarády na konzoli,cloudu nebo počítači. Bezplatné získání přístupnosti ke kolekci nejoblíbenějších her od EA. V rámci členství lze využít exkluzivní nabídky a slevy.velice rychlé dodání do e-mailu.

Zakoupeno v Testuj.to

• Mnoho nových her k vyzkoušení.
  • Spousta žánrů her,každý si najde to své.
  • Vše online ke stáhnutí.
  • Nutnost se registrovat u výrobců her ( ne u všech her)

Snadná instalace všech her.
Velka výhoda mnoho her na jednom místě.
Možnost hraní všech žánrů her. ( RPG,SCIFI,ZÁVODNÍ ATD.)
Nejlepší hry typu assasin creed všech verzí za tu mám obrovskou radost.
Dostupné hry pro všechny věkové kategorie zahraje si rodiče i děti.

Ověřený zákazník Testuj.to Miloslav

• Rozsáhlá knihovna her
  • Neustálý přístup k novým titulům
  • Včasný přístup k exkluzivním titulům
  • Závislost na internetovém připojení
  • Omezení na konkrétní platformy
  • Dlouhodobé vlastnictví her

Xbox Game Pass Ultimate je pro mě opravdovou herní lahůdkou, kterou jsem si již několikrát otestoval. Nabízí rozsáhlou knihovnu her pro Xbox One i PC, což mi dává obrovský výběr titulů, které mohu zkoušet. Jsem nadšený zejména z toho, jak pravidelně se nabídka obměňuje, přinášející neustále nové hry až do poslední chvíle.

Hraní exkluzivních titulů od Microsoftu ve stejný den, kdy jsou vydány, je fantastický bonus, který tato služba poskytuje. To mi umožňuje být mezi prvními, kteří mohou vyzkoušet ty nejnovější hry.

Přístup k Xbox Live Gold je dalším skvělým přídavkem. Možnost hrát online s přáteli a získávat bonusové hry každý měsíc je prostě nepostradatelná.

Samozřejmě existují i některé nevýhody, jako je závislost na stabilním internetovém připojení nebo omezení na určité platformy, ale tyto nedostatky jsou pro mě drobné ve srovnání s přínosy, které Xbox Game Pass Ultimate přináší. Celkově jsem s touto službou více než spokojený a mohu ji vřele doporučit každému, kdo miluje hraní her.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25