Nejnovější recenze ze sekce Herní kupony

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Zakoupeno v Testuj.to

• Každý měsíc nové herní tituly
  • Možnost využít současné i na PC
  • Skvělá grafika a 4K
  • Jednoduchá aktivace
  • Málo her v češtině

Game Pass Ultimate je super knihovna her pro celou naší rodinu, každý si tam něco najde a stále přidávají nové hry, které jsou vždy perfektně grafický zpracované a hlavně vše plynulé a ve 4K.
Nejčastěji hrají s dcerou Forza Horizon 5 a nejmladší dcera hraje Pepu.
Aktivace GPU zvládne každý během pár minut
Rozhodně doporučuji zkusit.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Zakoupeno v Testuj.to

• Nízká cena za přístup k rozsáhlé knihovně her: Pokud vás lákají hry v nabídce a dokážete je postupně dohrávat, předplatné se vám pravděpodobně vyplatí.
  • Bezpečná investice: Nemusíte se obávat storna kvůli nefunkčnosti hry.
  • Pohodlná platforma: Aplikace v češtině s intuitivní navigací a jednoduchou instalací her.
  • Informace o herní době: Odhad doby dohrání pro různé obtížnosti a stupně dokončení.
  • Nedostatečná nabídka: Chybí některé populární hry, jako například ze světa Star Wars nebo Hogwarts Legacy.
  • Základní verze her: U některých titulů je dostupná pouze základní verze bez přídavků a rozšíření.
  • Nesdílené předplatné: Není možné sdílet účet s více lidmi.
  • Možná nevýhoda pro dlouhodobé hraní: Pokud se zaměříte na jednu hru s online multiplayerem, která vás zabaví na stovky hodin, předplatné se v konečném důsledku prodraží.

Při mé první zkušenosti s herní knihovnou na základě předplatného Xbox Ultimate Pass jsem byl plný očekávání. Hledal jsem, co mi tato služba může nabídnout, a musím říci, že jsem nalezl jak výhody, tak i nevýhody.

Mezi hlavní výhody patří možnost hrát širokou škálu her za jedinou měsíční platbu. Pokud máte zájem o více her a plánujete je hrát postupně, může být celková cena předplatného nižší než cena těchto her, což se rozhodně vyplatí. Také se nemusíte trápit možnými problémy s hrou, protože pokud se nějaká hra stane nedostupnou nebo má technické problémy, není nutné řešit storno nákupu.

Nicméně, pokud jste hráč, který se zaměřuje především na jednu hru, kterou hrajete hodiny a hodiny, může se vám více vyplatit její přímý nákup. V dlouhodobém horizontu by totiž cena předplatného mohla převýšit cenu této jedné hry.

Velkým plusem je i uživatelsky přívětivá aplikace v češtině a jednoduchost instalace her. Oceňuji také orientační dobu potřebnou k dokončení her na různých obtížnostech.

Na druhou stranu mě trochu zklamalo, že ve službě chybí některé velké tituly, jako je například hra ze světa Star Wars, která už je na trhu déle než rok. Též jsem postrádal očekávaný titul Hogwarts Legacy. Přestože knihovna her je rozsáhlá, očekával jsem větší rozmanitost.

Další nevýhodou je skutečnost, že některé hry vyžadují instalaci dalších aplikací od vývojářů, jako je EA nebo Ubisoft. To může být zdlouhavé a nepřehledné, zvláště pokud nejste zvyklí na tento typ instalace.

Celkově si myslím, že Xbox Ultimate Pass je dobrá volba pro hráče, kteří chtějí mít přístup k široké škále her za přijatelnou cenu. Avšak je to spíše vhodná volba na určitou dobu, kdy máte zájem o hry, které jste dosud nehráli, nebo které nemáte zakoupené. Zda se postupně přidávané hry budou dostatečně atraktivní pro dlouhodobé předplatné, se ukáže až časem.

Zakoupeno v Testuj.to

• nabídka starých či nejnovějších her
  • jednoduché zakoupení/ uplatnění kupónu díky store
  • nové hry v den vydání
  • nenašel jsem

Službu Gamepass jsem znal v minulosti jako jinou službu a její změna je jistě ku prospěchu. Máte obsáhlou knihovnu, možnost zkoušet hry díky free play days a získávat lepší slevy na jiné hry.
Zkoušel jsem mnoho her na svém starším Xone a s přehledem zvládal hry jako Atomic heart, Amnesia the bankéř nebo Lies od P. Poslední zmíněná hra je vhodná pro milovníky sebe utrpení a nabízí nekompromisní kombat systém pro hardcore hráče.

Ale gamepass ultimate Vám toho může nabídnout mnohem více. Rozhodně se mi vyplatí předplatné než platit si jednu hru za plnou cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Rychlá a snadná instalace
  • Velký výběr všech žánrů her
  • Skvělá grafika
  • Malý výběr nových her

Xbox Game Pass Ultimate nabízí spousty her všech žánrů, i pro děti. Navíc jejich instalace je velmi jednoduchá a rychlá. Stačí vložit jen kód a Game pass se rychle nahraje, obsluha je snadná. Hry mají skvělou grafiku. Určitě bych ho doporučila i ostatním. Najdou zde spoustu skvělých her. Nejlepší hra pro děti je Minecraft a za mě Resident Evil.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Hry zdarma
  • Hry za výhodné ceny
  • Možnost hraní online s lidmi
  • Vyšší cena služby

Super služba, spoustu her zcela zdarma nebo za super výhodnou cenu. Doporučuju si zahrát třeba Farming Simulator. Díky Game Pass můžete hrát i online s dalšími hráči. Vše šlape i na starší konzoli, nic se neseká. Líbí se mi, že můžu službu kdykoliv zrušit, bez jakéhokoliv poplatku.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Možnost hraní téměř odkudkoliv
  • Obsáhlý seznam okamžitých her
  • Rychlé načítání her
  • 7 mb/s ani zdaleka nestačí
  • Velice časté záseky a načítání obrazu

Xbox game pass ultimate jsem si pořídil kvůli možnosti vyzkoušet si hry od Xboxu bez nutnosti vlastnit konzoli. Stačí připojit Xbox ovladač a už to jede. Pro hraní jsem využíval tablet, protože k hraní přes TV lze využít pouze nové modely od Samsungu, ale lze to obejít přes Samsung Dex. Knihovna okamžitých her obsahuje poměrně obsáhlý seznam a vybere si snad každý. Jako velkou nevýhodu bych uvedl neustálé sekání obrazu i přes to, že výrobce udává minimální rychlost připojení 7mb/s. Ovšem mně nestačilo ani 150-300 mb/s. Celkově můžu Game pass doporučit pro občasné hraní bez nutnosti vlastnit konzoli či počítač.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Obrovský výběr her
  • Kvalita her
  • Po zadání kódu hned možnost hraní
  • Vyšší cena

Produkt, který si užila zkrátka celá rodina. Po zadání kódu jsme hned mohli hrát cokoliv co jsme chtěli. Některé hry jsou zcela zdarma, některé za zvýhodněnou cenu. Grafika je taky super, samozřejmě záleží i na připojení, ale po celou dobu užívání game passu jsme s ním neměli žádný problém. Kdo si chce užít bezproblémové hraní, určitě doporučuji zakoupit.

Ověřený zákazník Testuj.to Marek

• Velké množství herních titulů
  • příznivá cena
  • jednoduché a srozumitelné menu
  • všechny herní tituly zde prostě nenajdete

Balíček her je příjemně nakombinovaný s méně známými tituly, které již nejsou tolik propracované a nemají detailní příběh, ale zabaví na několik hodin. Za mě je tedy Game Pass Ultimate vhodný do rodiny, protože obsahuje široké spektrum her a nezaměřuje se na jeden určitý žánr, ale knihovna Game Pass Ultimate není dokonalá a proto některé hry tady nečekejte. Na hry od cizích studií si buďto musíte počkat, nebo je v Game Passu Ultimate neuvidíte vůbec.

Nic to nemění na tom, že Game Pass Ultimate bych určitě doporučil. Můžete si zde zahrát exluzivní herní tituly jako např. Halo, farcry 5, Sea of Thieves, Fallout, Assassin’s Creed Odyssey, Doom Eternal, Forza Horizon 5 a mnoho dalších.

• Naprosto vše
  • Vůbec nic

Neuvěřitelné záležitost pro každého hráče každého věku. Úžasná grafika a výběr her. Co se týče grafiky tak je opravdu úžasná u každé hry, budete velmi překvapeni a velmi spokojeni. Bude už jen potřeba hodně volného času každopádně doporučuji!!!

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Množství her
  • Jednoduchá instalace
  • Snadná obsluha
  • Horší grafika při hraní v Cloudu
  • Člověk snadno zapomene na čas

Xbox Game Pass Ultimate se snadno instaluje a obsluhuje. Defakto jediným mínusem (kromě možnosti zdržení se na celý den u TV) je při hraní přes Cloud, kdy je horší kvalita grafiky než při hraní stažené verze.
Nabídka her je velká, vyberou si děti i dospělí - u nás to jednoznačně vyhrála hra Hot wheels a Assassin's creed.
Pro pravidelné hráče je GPU výborná volba.

Ověřený zákazník Testuj.to Bartoň

• Hratelnost
  • Žrout času
  • Starší tituly
  • Lepší grafiku

Skvělá volba pro ty, kteří si nechtějí kupovat každou hru zvlášť. Jsou všechny na jednom místě a díky hraní přes cloud, se docela dost místa ušetří. Pro nás starší je výhoda i to, že jsou k dispozici i starší tituly. A člověk si to předplatí, kdy zrovna potřebuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• Kompatibilita
  • Žádný

Testovala jsem game pass ultimate for Xbox a yla jsem spokojená, mohla sem si zahrát forzu 5 i s kamarády, žádné sekání,obraz skvělý, a grafika ještě lepší . Osobně mám ráda jen závodní hry ale je tam o mnoho větší výběr.Určitě doporučuji pro nadšené hráče.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeněk

• Velké množství her
  • Nové herní tituly (palwordl, starfiel, forza, halo,...)
  • Poměr cena/výkon
  • Tituly také že starších verzí xbox (360, one)
  • Časté odebírání her z knihovny (ale nahrazují je nové)
  • Žrout času

Xbox game pass ultimate. Jedno z největších lákadel konzolových hráčů na platformu xbox.
Jedná se o katalog her, zpřístupněny hráčům, kteří jsou ochotni si platit měsíční předplatné, které hned v několika verzích, od měsíčního až po roční předplatné. Roční samozřejmě vychází za lepší cenu oproti měsíčním řádově o několik stokorun. Ale to hovořím pouze o oficiálních stránkách, či hned z xboxu.
V gamepassu jsou většinou pouze plné verze her, takže se nestane, že byste skončili po třech hodinách hraní, zábavy je tam tedy nepřeberné množství.
Zároveň i pro členy gamepass ultimate jsou výhodnější ceny na hry, které mají větší slevy s předplatnym než bez něj.
Mezi největší exkluzivity a lákadla patří zejména halo, forza, palworld a mnoho dalšího.
Co se instalace týče, lze instalovat přímo na stranách Microsoft v sekci reedem code, nebo přímo v konzoli. Pouze uplatňujete zakoupený kód, který Vám přijde buď do mailu, nebo SMS.
Za největší lákadlo bych asi označil Forzu. V kombinaci s volantem s pedály a herní sedačkou nemá tato hra konkurenci.
Gamepass mohu jednoznačně doporučit, pokud o něm kdokoliv uvažuje, jděte do toho. Za málo peněz velká porce zábavy.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Zakoupeno v Testuj.to

• Hry na úložišti, nemusí se stahovat
  • Představovala bych si více her

Ultimate gamě pass bych doporučila. Je sice vyšší cena, ale i tak se rodině s dětmi vyplatí. Možná jen věští výběr her pro každého z rodiny. Nejvíc nás bavilo NHL23 , letecky simulátor a dceru závodění s tlapkovou patrolou. Instalaci a obsluha byla snadná. Možnost hraní her z úložiště věž nutnosti instalace.

• Obrovský výběr her
  • Někdy až moc velký, že jsme nevěděli, co hrát dřív
  • Multiplatformní - hrajete i na PC nebo tabletu
  • Skvělé tituly včetně her starých pár měsíců
  • Mohlo by být levnější

Game Pass Ultimate mohu rozhodně doporučit. Získání je velmi jednoduché - zadáte kód buď na konzoli nebo online a už máte celý katalog k dispozici.
Výběr je opravdu obrovský - od her z dílny Microsoftu, přes tituly od EA až po áčkové tituly. Rozhodně nejde o katalog plný starých her, naopak!
S dcerou jsme si moc užili mnohé multiplayer hry jako Rocket League, ona si zahrála například Jurassic World Evolution 2a já si dal sportovní hry jako NHL 23 nebo Madden 24.
A nakonec mě nejvíc potěšila možnost hrát na cestách. Na tabletu skrze cloud, kde jsem si zkusil Football Manager 24.
Rozhodně doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Výběr her
  • Možná cena oproti cizině

Obsahuje dobré i špatné hry, ale každý má jiný pohled na kvalitu her. Poslední dobou se ukázalo i známé Diablo, které potěší každého pařana. Vybere si každý hráč povahou i věkově. Mám nejraději střílečky a arkádové hry, tak za mě spokojenost.
Výhody - velký výběr stylů her, mohu si zaplatit pouze přes zimu
Nevýhody-- cena oproti cizině

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Zakoupeno v Testuj.to

• velké množství her zdarma
  • některé hry zůstávají placené

Xbox Game Pass Ultimate nabízí spoustu her pro jednoho či více hráčů, hratelné na pc i na konzolích. Poskytuje spoustu her z různých žánrů, ze kterých jsem si byla schopná skvěle vybrat. Měsíční Pass mě příjemně překvapil především širokým výběrem her.

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Rychlost aktivace
  • Prostě xbox game pass :)
  • Nemá

Xbox game pass bych doporučil všem, kteří chtějí vyzkoušet nové hry, jelikož je jich na vyber opravdu hodně. Aktivace proběhla rychle a vše bylo snadné. Po aktivaci jsem dostal licenční klíč, který jsem zadal do microsoft účtu. Takže vše bez problému a doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• cena , velké množství her, nové hry budete mít k dispozici v den vydání
  • neobsahuje všechny hry, které si zamanete a je třeba ještě nějaké hry dokoupit,

Z her si vybere opravdu každý, obsahuje velké množství žánrů, at už od sportovních, akčních až po závodní. Velké plus jsou různé slevy a členství a možnost hrát s někým online. Může hrát opravdu každý, bez ohledu na věk a zkušeností. Není to nic těžkého.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristína

• zadarmo vela hier
  • jednoduché
  • trávim za xboxom vela casu

Xbox Game Pass Ultimate překonává očekávání jako komplexní předplatné pro hráče. Nabízející nejen obrovskou knihovnu her na Xbox a PC, ale i výhody Xbox Live Gold, je to ideální volba pro ty, kdo chtějí rozšířit své herní obzory bez velkých výdajů. Přístup k novinkám hned v den vydání a možnost hraní napříč platformami jsou jen třešničkou na dortu. Za svoji cenu nabízí vynikající hodnotu, což z něj dělá nezbytný doplněk pro každého hráče s konzolí Xbox nebo PC.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25